Bourns Inc.
제품 번호:
SRP0310-R68K
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 680NH 4.6A 35.5MOHM SM
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 6A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | 18 @ 25.2MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 4.6 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.134" L x 0.122" W (3.40mm x 3.10mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 35.5mOhm Max |
| Ratings | - |
| Series | SRP0310 |
| Inductance | 680 nH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 70MHz |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal |