Essentra Components
제품 번호:
SRS6-10-01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 5/8"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3705
$0.3705
5
$0.3154
$1.577
10
$0.2622
$2.622
25
$0.24662
$6.1655
50
$0.23617
$11.8085
100
$0.209855
$20.9855
250
$0.199348
$49.837
500
$0.18886
$94.43
1000
$0.178372
$178.372
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, SRS6 |
| Length - Overall | 0.752" (19.10mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.232" (5.90mm) |
| Between Board Height | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.232" (5.90mm) |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SRS6 |