Bourns Inc.
제품 번호:
SRU3028-470Y
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 47UH 320MA 815MOHM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
600
$0.480766
$288.4596
1200
$0.389196
$467.0352
3000
$0.366301
$1098.903
6000
$0.354854
$2129.124
15000
$0.343406
$5151.09
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 380mA |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | 20 @ 2.52MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Tolerance | ±30% |
| Current Rating (Amps) | 320 mA |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.138" L x 0.130" W (3.50mm x 3.30mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 815mOhm |
| Ratings | - |
| Series | SRU3028 |
| Inductance | 47 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 8MHz |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |
| Base Product Number | SRU3028 |