Eaton - Electronics Division
제품 번호:
SS-5-500MA-AP
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE BRD MNT 500MA 250VAC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.558
$1.558
5
$1.4801
$7.4005
10
$1.406
$14.06
50
$1.1343
$56.715
100
$0.961685
$96.1685
250
$0.937042
$234.2605
500
$0.789089
$394.5445
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 1.79 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.2575 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CQC, cULus, EK-MARK, SEMKO, VDE |
| Current Rating (Amps) | 500 mA |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.335" L x 0.169" W x 0.329" H (8.50mm x 4.30mm x 8.35mm) |
| Product Status | Active |
| Series | SS-5 |
| Package / Case | Radial, Box |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Cut Tape (CT) |