Taiwan Semiconductor Corporation
제품 번호:
SS14LWH
패키지:
SOD-123W
배치:
-
설명:
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.2736
$2.736
100
$0.16397
$16.397
500
$0.151848
$75.924
1000
$0.103256
$103.256
2000
$0.095057
$190.114
5000
$0.091105
$455.525
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-123W |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 µA @ 40 V |
| Series | - |
| Package / Case | SOD-123W |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 550 mV @ 1 A |
| Mfr | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 40 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | SS14 |