Lumex Opto/Components Inc.
제품 번호:
SSA-LXH1225YD
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED ARRAY 2.5X5MM 12-SEG YELLOW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.643
$5.643
10
$3.99
$39.9
100
$3.267905
$326.7905
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | Bar - 12 Wide, SIP |
| Voltage Rating | 2.1V |
| Viewing Angle | 110° |
| Color | Yellow (x 12) |
| Millicandela Rating | 100mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Wavelength - Peak | 590nm |
| Package | Bulk |
| Current | 30mA |
| Base Product Number | SSA-LXH1225 |
| Lens Size | 5.00mm x 2.50mm |