Sanken Electric USA Inc.
제품 번호:
SSC3S932
제조업체:
패키지:
18-SOP
배치:
-
설명:
LLC CURRENT-RESONANT OFF-LINE SW
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Topology | Half-Bridge |
| Voltage - Breakdown | 600V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 18-SOP |
| Internal Switch(s) | No |
| Series | - |
| Control Features | Soft Start |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, UVLO |
| Package / Case | 18-SOIC (0.213", 5.40mm Width), 16 Leads |
| Frequency - Switching | 31.5kHz ~ 300kHz |
| Voltage - Start Up | 11.9 V |
| Mfr | Sanken Electric USA Inc. |
| Duty Cycle | - |
| Output Isolation | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10V ~ 35V |
| Base Product Number | SSC3S932 |