Lumex Opto/Components Inc.
제품 번호:
SSF-LX3P74SID-99
패키지:
3mm Indicator
배치:
-
설명:
LED RED DIFFUSED 3MM T/H R/A
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 200mcd |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Size / Dimension | 4.50mm L x 6.50mm W |
| Height (Max) | 4.50mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 3mm Indicator |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 636nm |
| Lens Color | Red |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SSF-LX3 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |