Lumex Opto/Components Inc.
제품 번호:
SSF-LXH240GGD
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED 3MM RA 2-HI GRN/GRN PC MNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.0355
$1.0355
10
$0.6555
$6.555
100
$0.485165
$48.5165
500
$0.445797
$222.8985
1000
$0.367137
$367.137
2000
$0.348783
$697.566
5000
$0.340908
$1704.54
10000
$0.333042
$3330.42
25000
$0.327798
$8194.95
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 2 High |
| Voltage Rating | 2.2V |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Green (x 2) |
| Millicandela Rating | 40mcd |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | SSF-LXH240 |
| Lens Size | 2.90mm Dia |