Lumex Opto/Components Inc.
제품 번호:
SSF-LXH475YGWXYGWI
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED T-3MM 4HI GREEN/YLW/RED DIFF
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Type | Diffused |
| Configuration | 4 High |
| Voltage Rating | 2.2V Green, 2.1V Yellow, 2V Red |
| Viewing Angle | 60°, 80° |
| Color | Green, Yellow (x 2), Red (x 1), Blank (x 1) |
| Millicandela Rating | 10mcd Green, 10mcd Yellow, 40mcd Red |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Wavelength - Peak | 565nm, 585nm, 636nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |