Lumex Opto/Components Inc.
제품 번호:
SSF-LXH5147IGYGD
패키지:
-
배치:
-
설명:
T1.8MM QUAD PCB TWR IND RD/GR/YL
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Type | Diffused |
| Configuration | 4 High |
| Voltage Rating | 2.2V Green, 2V Red, 2.1V Yellow |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Green (x 2), Red (x 1), Yellow (x 1) |
| Millicandela Rating | 15mcd Green, 20mcd Red, 15mcd Yellow |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Wavelength - Peak | 565nm, 635nm, 585nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow |
| Base Product Number | SSF-LXH5147 |
| Lens Size | 1.80mm Dia |