Lumex Opto/Components Inc.
제품 번호:
SSL-LX3044HC
패키지:
T-1 (3mm)
배치:
-
설명:
LED RED CLEAR T-1 T/H
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Independent |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 34° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 8mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.90mm Dia |
| Height (Max) | 4.60mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 (3mm) |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 700nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SSL-LX3044 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |