Lumex Opto/Components Inc.
제품 번호:
SSL-LX5093UEGC
패키지:
T-1 3/4
배치:
-
설명:
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3965
$1.3965
10
$0.8835
$8.835
100
$0.653505
$65.3505
500
$0.600514
$300.257
1000
$0.494532
$494.532
2000
$0.469813
$939.626
5000
$0.459211
$2296.055
10000
$0.448609
$4486.09
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 20° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 12000mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 8.60mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 500nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SSL-LX5093 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |