Analog Devices Inc.
제품 번호:
SSM2529ACBZ-R7
제조업체:
패키지:
16-WLCSP (1.92x1.94)
배치:
-
설명:
IC AMP CLASS D MONO 3.1W 16WLCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.959
$4.959
10
$4.4517
$44.517
25
$4.20812
$105.203
100
$3.64724
$364.724
250
$3.460166
$865.0415
500
$3.10479
$1552.395
1000
$2.618504
$2618.504
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 3.1W x 1 @ 4Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-WLCSP (1.92x1.94) |
| Series | - |
| Type | Class D |
| Package / Case | 16-UFBGA, WLCSP |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SSM2529 |