Linear Integrated Systems, Inc.
제품 번호:
SST202 SOT-23 3L ROHS
패키지:
SOT-23-3
배치:
-
설명:
JFET N-CH 40V SOT23-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.8095
$3.8095
10
$3.20245
$32.0245
100
$2.59065
$259.065
500
$2.3028
$1151.4
1000
$1.971772
$1971.772
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Type | N-Channel |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 4.5pF @ 15V |
| Voltage - Cutoff (VGS off) @ Id | 800 mV @ 10 nA |
| Current - Drain (Idss) @ Vds (Vgs=0) | 900 µA @ 15 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Series | SST202 |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Power - Max | 350 mW |
| Mfr | Linear Integrated Systems, Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Breakdown (V(BR)GSS) | 40 V |