Amphenol RF
제품 번호:
ST0326-41-001-A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF ANTENNA ANTENNA ADHESIVE MOUN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.5105
$20.5105
10
$18.84705
$188.4705
25
$18.06634
$451.6585
100
$15.91782
$1591.782
250
$15.136578
$3784.1445
500
$14.160016
$7080.008
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 1.572GHz ~ 1.578GHz, 1.594GHz ~ 1.61GHz |
| Applications | GLONASS, GNSS, GPS |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | IPX7 |
| Termination | SMA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.669" (17.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Navigation |
| VSWR | - |
| Antenna Type | Module |
| Series | - |
| Frequency (Center/Band) | 1.575GHz, 1.602GHz |
| Mfr | Amphenol RF |
| Features | Cable - 3m, LNA |
| Return Loss | -10dB |
| Package | Bag |
| Gain | -0.5dBi, 2.5dBi |
| Base Product Number | ST0326 |
| Frequency Group | UHF (1GHz ~ 2GHz) |