Samtec Inc.
제품 번호:
ST4-40-2.50-L-D-P-TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HDR 80POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.068
$7.068
10
$6.39255
$63.9255
25
$6.03858
$150.9645
50
$5.89133
$294.5665
100
$5.596735
$559.6735
250
$5.00764
$1251.91
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 80 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.180" (4.57mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Razor Beam™ ST4 |
| Connector Type | Header, Center Strip Contacts |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Features | Pick and Place |
| Mated Stacking Heights | 5.5mm, 6mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ST4-40 |