Hammond Manufacturing
제품 번호:
ST603612LG
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX STEEL GRAY 64.3"L X 36"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1316.5955
$1316.5955
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 2315in² (1.494 m²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 64.300" L x 36.000" W (1633.22mm x 914.40mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 190 lbs (86.18 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 3R,4,12,13, UL-508 |
| Thickness | 14 Gauge |
| Design | Hinged Door, Slanted Top |
| Series | Eclipse |
| Shipping Info | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | - |
| Height | 12.000" (304.80mm) |
| Package | Case |
| Base Product Number | ST603612 |