STMicroelectronics
제품 번호:
ST95HF-VMD5T
제조업체:
패키지:
32-VFQFPN (5x5)
배치:
-
설명:
IC RFID RDR/TRN 13.56MZ 32VFQFPN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.5125
$4.5125
10
$4.03275
$40.3275
25
$3.62976
$90.744
100
$3.307045
$330.7045
250
$2.984406
$746.1015
500
$2.677879
$1338.9395
1000
$2.419783
$2419.783
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 32-VFQFPN (5x5) |
| Standards | ISO 14443, ISO 15693, ISO 18000-3 |
| Series | - |
| Type | RFID Reader/Transponder |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Frequency | 13.56MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | SPI |
| Base Product Number | ST95 |