STMicroelectronics
제품 번호:
STA333BW13TR
제조업체:
패키지:
PowerSSO-36
배치:
-
설명:
IC FULLY INTEG PROC POWERSSO-36
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.2655
$4.2655
10
$3.8342
$38.342
25
$3.6252
$90.63
100
$3.14184
$314.184
250
$2.98072
$745.18
500
$2.674592
$1337.296
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C (TA) |
| Applications | Pre-Amplifier |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | PowerSSO-36 |
| Function | Fully Integrated Processor |
| Series | Sound Terminal™ |
| Package / Case | 36-PowerBFSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Specifications | Full Flexible Amplification |
| Number of Channels | 2 |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 21.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | I²C, I²S |
| Base Product Number | STA333 |