STMicroelectronics
제품 번호:
STA50813TR
제조업체:
패키지:
PowerSO-36
배치:
-
설명:
IC AMP D MONO/STER 160W PWRSO-36
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.144
$7.144
10
$6.4562
$64.562
25
$6.15562
$153.8905
100
$5.344795
$534.4795
250
$5.10454
$1276.135
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C (TA) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 160W x 1 @ 8Ohm; 80W x 2 @ 4Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | PowerSO-36 |
| Series | - |
| Type | Class D |
| Package / Case | PowerSO-36 Exposed Top Pad |
| Voltage - Supply | 10V ~ 36V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Features | Digital Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | STA50813 |