STMicroelectronics
제품 번호:
STBC02JR
제조업체:
패키지:
30-FlipChip (2.59x2.25)
배치:
-
설명:
IC BAT CHG LI-ION 1CL 30FLIPCHIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.458
$3.458
10
$3.1027
$31.027
25
$2.93322
$73.3305
100
$2.542105
$254.2105
250
$2.411784
$602.946
500
$2.164081
$1082.0405
1000
$1.844805
$1844.805
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 4.2V |
| Charge Current - Max | 450mA |
| Number of Cells | 1 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 30-FlipChip (2.59x2.25) |
| Series | - |
| Fault Protection | Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Current, Short Circuit |
| Package / Case | 30-UFBGA, FCBGA |
| Voltage - Supply (Max) | 5.4V |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Programmable Features | Timer |
| Interface | - |
| Base Product Number | STBC02 |