/ Oscillators / STC22K33P16-40.000M
minImg
STC22K33P16-40.000M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
STC22K33P16-40.000M
설명:
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ SNWV
사용자 가이드
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series STC22K
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 40 MHz