STMicroelectronics
제품 번호:
STEVAL-ILL003V1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
EVAL BOARD 32 LED ARRAY
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 4V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Outputs and Type | 32, Non-Isolated |
| Features | Adjustable blinking speed; several blinking modes |
| Utilized IC / Part | STP16CP05 |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output / Channel | 5 ~ 100 mA |
| Voltage - Input | 5V ~ 35V |