/ Oscillators / STH21K33O16-26.000M
minImg
STH21K33O16-26.000M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
STH21K33O16-26.000M
설명:
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
사용자 가이드
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series STH21K
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 26 MHz