Essentra Components
제품 번호:
STL-3-250-3-01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP TWIST LOCK NAT FIR TREE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.2983
$2.983
25
$0.26334
$6.5835
50
$0.24187
$12.0935
100
$0.23237
$23.237
250
$0.20862
$52.155
500
$0.199158
$99.579
1000
$0.165956
$165.956
2500
$0.151734
$379.335
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.311" (7.90mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Fir Tree |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Standoff |
| Series | Richco, TWIST-LOK |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Twist Lock |
| Panel Thickness | 0.250" (6.35mm) |
| Length | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.941" (23.90mm) |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.201" ~ 0.301" (5.11mm ~ 7.65mm) |
| Base Product Number | STL-3-250 |