STMicroelectronics
제품 번호:
STM32WB55CCU6TR
제조업체:
패키지:
48-UFQFPN (7x7)
배치:
-
설명:
ULTRA-LOW-POWER DUAL CORE ARM CO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.764
$6.764
10
$6.1066
$61.066
25
$5.82274
$145.5685
100
$5.055995
$505.5995
250
$4.828774
$1207.1935
500
$4.402699
$2201.3495
1000
$4.019498
$4019.498
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Transmitting | 5.2mA ~ 12.7mA |
| Serial Interfaces | ADC, I²C, SPI, UART, USART, USB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth |
| Supplier Device Package | 48-UFQFPN (7x7) |
| GPIO | 30 |
| Power - Output | 6dBm |
| Series | STM32WB |
| Type | TxRx + MCU |
| Sensitivity | -100dBm |
| Memory Size | 256kB Flash, 128kB SRAM |
| Package / Case | 48-UFQFN Exposed Pad |
| Current - Receiving | 4.5mA ~ 7.9mA |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.6V |
| Modulation | GFSK |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Data Rate (Max) | 2Mbps |
| Frequency | 2.405GHz ~ 2.48GHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | Bluetooth v5.3, Thread, Zigbee® |
| Base Product Number | STM32 |