/ DC DC Converters / STMGFS15483R3-JN3
minImg
STMGFS15483R3-JN3
Cosel USA, Inc.
제품 번호:
STMGFS15483R3-JN3
제조업체:
Cosel USA, Inc.
설명:
DC/DC CONVERTER 3.3V 13W
사용자 가이드
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Input (Max) 76V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.66" L x 2.05" W x 1.06" H (93.0mm x 52.1mm x 26.9mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 4A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series STMGFS (15W)
Power (Watts) 13W
Type Enclosed
Efficiency 87%