STMicroelectronics
제품 번호:
STPS2L25U
제조업체:
패키지:
SMB
배치:
-
설명:
DIODE SCHOTTKY 25V 2A SMB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.399
$0.399
10
$0.32395
$3.2395
100
$0.22078
$22.078
500
$0.165547
$82.7735
1000
$0.124165
$124.165
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMB |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 90 µA @ 25 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-214AA, SMB |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 450 mV @ 2 A |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 25 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 2A |
| Operating Temperature - Junction | 150°C (Max) |
| Base Product Number | STPS2L25 |