Eaton - Electronics Division
제품 번호:
STS521033B950
패키지:
SOD-523
배치:
-
설명:
TVS DIODE 3.3VWM 12VC SOD523
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.38
$0.38
10
$0.28025
$2.8025
100
$0.158555
$15.8555
500
$0.104975
$52.4875
1000
$0.080484
$80.484
2000
$0.069986
$139.972
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 4.5A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 9.5pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 60W |
| Supplier Device Package | SOD-523 |
| Series | BUSSMANN |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 12V |
| Package / Case | SC-79, SOD-523 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3.3V (Max) |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |