STMicroelectronics
제품 번호:
STTH12012TV1
제조업체:
패키지:
ISOTOP®
배치:
-
설명:
DIODE MODULE 1.2KV 60A ISOTOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$26.448
$26.448
10
$24.39505
$243.9505
100
$20.83141
$2083.141
500
$18.912714
$9456.357
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 125 ns |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ISOTOP® |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 30 µA @ 1200 V |
| Series | - |
| Package / Case | ISOTOP |
| Technology | Standard |
| Diode Configuration | 2 Independent |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 2.25 V @ 60 A |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1200 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 60A |
| Operating Temperature - Junction | 150°C (Max) |
| Base Product Number | STTH12012 |