STMicroelectronics
제품 번호:
STTH1L06UFY
제조업체:
패키지:
SMBflat
배치:
-
설명:
DIODE GEN PURP 600V 1A SMBFLAT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.5586
$5.586
100
$0.38855
$38.855
500
$0.303354
$151.677
1000
$0.246572
$246.572
2000
$0.220428
$440.856
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 60 ns |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMBflat |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 600 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | DO-221AA, SMB Flat Leads |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.4 V @ 1 A |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Operating Temperature - Junction | -40°C ~ 175°C |
| Base Product Number | STTH1 |