STMicroelectronics
제품 번호:
STTH2002CT
제조업체:
패키지:
TO-220
배치:
-
설명:
DIODE ARRAY GP 200V 15A TO220AB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.311
$1.311
10
$1.1723
$11.723
100
$0.914185
$91.4185
500
$0.755174
$377.587
1000
$0.596192
$596.192
2000
$0.556453
$1112.906
5000
$0.528628
$2643.14
10000
$0.508754
$5087.54
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 27 ns |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 200 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Technology | Standard |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 10 A |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 200 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 15A |
| Operating Temperature - Junction | 175°C (Max) |
| Base Product Number | STTH2002 |