STMicroelectronics
제품 번호:
STTH6002CW
제조업체:
패키지:
TO-247-3
배치:
-
설명:
DIODE ARRAY GP 200V 30A TO247-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.617
$4.617
10
$4.14675
$41.4675
100
$3.397675
$339.7675
500
$2.892408
$1446.204
1000
$2.439382
$2439.382
2000
$2.317411
$4634.822
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 27 ns |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-247-3 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 30 µA @ 200 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-247-3 |
| Technology | Standard |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.05 V @ 30 A |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 200 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 30A |
| Operating Temperature - Junction | 175°C (Max) |
| Base Product Number | STTH6002 |