STMicroelectronics
제품 번호:
STTH6004W
제조업체:
패키지:
DO-247
배치:
-
설명:
DIODE GEN PURP 400V 60A DO247
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.377
$5.377
10
$4.8279
$48.279
100
$3.95599
$395.599
500
$3.367655
$1683.8275
1000
$2.840186
$2840.186
2000
$2.69818
$5396.36
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 90 ns |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DO-247 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 50 µA @ 400 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-247-2 (Straight Leads) |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.2 V @ 60 A |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 400 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 60A |
| Operating Temperature - Junction | 175°C (Max) |
| Base Product Number | STTH6004 |