DB Unlimited
제품 번호:
SW440804-1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SPEAKER 4OHM 2.5W TOP PORT 92DB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.8165
$4.8165
10
$3.9786
$39.786
35
$3.667542
$128.36397
70
$3.442392
$240.96744
105
$3.225744
$338.70312
455
$2.856432
$1299.67656
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Frequency Range | 800 Hz ~ 10 kHz |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Height - Seated (Max) | 0.327" (8.30mm) |
| Termination | Solder Eyelet(s) |
| Product Status | Active |
| Material - Magnet | - |
| Ratings | - |
| Series | SW |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 2.5 W |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 800Hz |
| Power - Max | 3 W |
| Mfr | DB Unlimited |
| Material - Cone | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 4 Ohms |
| Distortion Rating | - |
| Efficiency - dBA | 92.00 |
| Efficiency - Testing | 100mm |