SWH24-5-NW-P5
CUI Inc.
제품 번호:
SWH24-5-NW-P5
제조업체:
CUI Inc.
설명:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
사용자 가이드
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency FCC
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.74" L x 1.75" W x 1.41" H (69.5mm x 44.4mm x 35.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 3A
Weight -
Series SWH24-N (24W)
Power (Watts) 15 W
No Load Power Consumption 100mW
Region Utilized North America
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency 81.9%
Standard Number -
Voltage - Output 5V
Mfr CUI Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC