SWI24-12-N-P5R
CUI Inc.
제품 번호:
SWI24-12-N-P5R
제조업체:
CUI Inc.
설명:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
재고 : 3577
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CB Scheme, CCC, CSA, FCC, IEC, PSE, UL
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.83" L x 1.34" W x 2.05" H (72.0mm x 34.0mm x 52.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Weight 0.327 lb (148.32 g)
Series SWI24-N (24W)
Power (Watts) 24 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Standard Number C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
Voltage - Output 12V
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC