/ Oscillators / SXO53L3A381-150.000M
minImg
SXO53L3A381-150.000M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXO53L3A381-150.000M
설명:
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
재고 : 448
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -30°C ~ 75°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 60mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series SXO53L
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 150 MHz