/ Oscillators / SXO75P3D171-106.250M
minImg
SXO75P3D171-106.250M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXO75P3D171-106.250M
설명:
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
재고 : 172
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series SXO75P
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 106.25 MHz