/ Crystals / SXT11411CC27-25.000M
minImg
SXT11411CC27-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT11411CC27-25.000M
설명:
CRYSTAL 25.000MHZ 11 PF SMD
재고 : 10605
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Load Capacitance 11pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Series SXT114
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz