/ Crystals / SXT21416CB27-18.432M
minImg
SXT21416CB27-18.432M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT21416CB27-18.432M
설명:
CRYSTAL 18.432MHZ 16PF SMD
재고 : 1348
사용자 가이드
Load Capacitance 16pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Series SXT214
Operating Mode Fundamental
Frequency 18.432 MHz