/ Crystals / SXT21418EA07-52.000M
minImg
SXT21418EA07-52.000M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT21418EA07-52.000M
설명:
CRYSTAL 52.000MHZ 18PF SMD
재고 : 1490
사용자 가이드
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series SXT214
Operating Mode Fundamental
Frequency 52 MHz