/ Crystals / SXT2148AA38-25.000M
minImg
SXT2148AA38-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT2148AA38-25.000M
설명:
CRYSTAL 25.000MHZ 8 PF SMD
재고 : 1001
사용자 가이드
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Series SXT214
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz