/ Crystals / SXT22412BA27-22.1184M
minImg
SXT22412BA27-22.1184M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT22412BA27-22.1184M
설명:
CRYSTAL 22.1184MHZ 12PF SMD
재고 : 3000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Series SXT224
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 22.1184 MHz