/ Crystals / SXT22412EE16-25.000M
minImg
SXT22412EE16-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT22412EE16-25.000M
설명:
CRYSTAL 25.000MHZ 12PF SMD
재고 : 5077
사용자 가이드
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Series SXT224
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz