/ Crystals / SXT22421BB48-13.560M
minImg
SXT22421BB48-13.560M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT22421BB48-13.560M
설명:
CRYSTAL 13.560MHZ 21PF SMD
사용자 가이드
Load Capacitance 21pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 13.56 MHz