/ Crystals / SXT22421CC48-12.288M
minImg
SXT22421CC48-12.288M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT22421CC48-12.288M
설명:
CRYSTAL 12.288MHZ 21PF SMD
재고 : 2850
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Load Capacitance 21pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 12.288 MHz