/ Crystals / SXT2248CC38-48.000M
minImg
SXT2248CC38-48.000M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT2248CC38-48.000M
설명:
CRYSTAL 48.000MHZ 8 PF SMD
재고 : 5040
사용자 가이드
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series SXT224
Operating Mode Fundamental
Frequency 48 MHz