/ Crystals / SXT32410ED38-18.432M
minImg
SXT32410ED38-18.432M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT32410ED38-18.432M
설명:
CRYSTAL 18.432MHZ 10PF SMD
재고 : 1500
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Series SXT324
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 18.432 MHz